Acon Biotech Flowflex SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test 1 ks

Kód: 4574
Novinka
9 hodnocení
Značka: Acon Biotech
97 Kč –71 %
fc4c1501ef2fc052982fe65f8efa864a mmf1000x1000
97 Kč –71 % 28 Kč / ks 23 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.3.2023

Rychlý antigenní test pro výtěr z nosu - výtěr se provádí aplikací pouze 2,5cm. Výsledky se interpretují vizuálně po 15 minutách. Společně s testy VivaChek se jedná o nejpřesnější testy na našem trhu.

1x roztok ve zkumavce, výtěrová tyčinka, test a návod v CZ

PŘÍSPÍVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA

Výrobce antigenních testů pro které vydalo ministerstvo výjimku podle §4 odst.8 nařízení vlády č.56/2015Sb.  Dle MPO nemusíte testy kupovat pouze u registrovaných firem, ale stačí využít schválené testy (značka, typ, výrobce) MZCR.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejedná se o test z nosohltanu! Výtěr se provádí aplikací pouze 2,5cm!
SARS-CoV-2 rychlý antigenní test je kvalitativní membránová chromatografická imunometoda pro kvalitativní detekci nukleokapsidového proteinového antigenu viru SARS-CoV-2 v lidských vzorcích výtěru z nosu.


Po zpracování vzorků a jejich nanesení do testovací kazety budou SARS-CoV-2 antigeny, pokud jsou přítomny ve vzorku, reagovat s částicemi potaženými protilátkami proti SARS-CoV-2, které byly imobilizovány v testovacím proužku. Směs poté putuje membránou pomocí kapilárních sil. Komplexy antigenu s konjugátem putují testovacím proužkem k reakční oblasti, kde jsou zachyceny čárou protilátek navázaných na membránu. Výsledky se interpretují vizuálně po 15 minutách na základě přítomnosti nebo nepřítomnosti viditelných barevných čár.

Jako kontrola činnosti se v oblasti kontrolní čáry vždy objeví barevná čára, co potvrzuje přidání správného objemu vzorku a že došlo k navlhnutí membrány.

Doplňkové parametry

Kategorie: COVID Testy
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: