DuoLife Sprchový gel Aloe

Kód: 4394
Neohodnoceno
Značka: DuoLife
340 Kč / ks 281 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.9.2021

Objem

200 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sprchový gel DuoLife Aloes Beauty Care - revitalizujte svou kůži díky výjimečnému sprchovému gelu, jehož smyslná vůně probudí Vaše smysly! Složení OHA vypracované pod dohledem odborníků 24/7 Nutri-Form™ čerpá z blahodárných vlastností aloe, medu a oregana, čímž čistí, obnovuje a hydratuje kůži. Výsledky výzkumů potvrzují zmírnění podráždění a omezení ztráty vody prostřednictvím pokožky. 

Nejnovější vědecké objevy potvrzují přímý vztah mezi zdravím a sebejistotou a vzhledem s kondicí kůžeKůže je největším orgánem našeho organismu, který je spojen přímo s nervovým systémem. Vývoj vědy vedl k přelomu ve vnímání role a významu spojení mozek-kůže a ke vzniku nové větve lékařství: psychodermatologii. Kůže a mozek se vyvíjí ze stejného zárodečného listu – ektodermu, z čehož bez pochyb mohou vyplývat vzájemná působení mezi nimi.

Komplexní a holistický přístup k otázce péče o zdraví a organizmus stálo na počátku našeho hledání. Jejich efektem je zcela nová kategorie produktů, která je ideálním doplněním suplementace produktů DuoLife. Díky využití střeženého složení 24/7 Nutri-Form™, které se dokonale hodí pro každý druh pokožky a každé roční období, kosmetika DuoLife Beauty Care využívá nejnovější vědecké poznatky pro optimální výživu pokožky plynoucí přímo z přírody.

Krok 1 Očištění
Revitalization & Hydration

Aloe
 • má vliv na zvýšení množství kolagenu a elastinu v kůži
 • má silné hydratační vlastnosti
 • stará se o zlepšení kondice kůže
 • pomáhá při doručení kyslíku do kožních buněk
 • má stahující a chránící funkce
 • působí zmírňujícím dojmem na podráždění
 • podporuje čistící funkci organizmu

Sprchový gel DuoLife Aloes Beauty Care

 • čistí
 • obnovuje
 • omezuje ztrátu vody prostřednictvím pokožky
 • zmírňuje podráždění
 • hydratuje

 

 

 

Gel DuoLife Aloes Beauty Care se perfektně kombinuje se zbývajícími produkty této řady. Jejich spojení zaručuje neopakovatelný a dlouhodobý efekt, zvýrazňující všechny hodnoty krásy. Buďte připraveni na krásu s kosmetikou DuoLife Beauty Care.
 
Gel DuoLife Aloes Beauty Care je ideálním doplněním potravinových doplňků DuoLife Aloe. Spojením výhod přípravku v tekuté formě s výjimečnými vlastnostmi sprchového gelu se komplexně postaráte o své zdraví a správnou kondici kůže. Nechejte se překvapit vlastní krásou!
 

Chcete si vyzkoušet kosmetiku DuoLife? Máte možnost zakoupení vzorku sprchového gelu, nebo celé sady vzorků.

Složení: Sucrose, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Isopropyl Myristate, Silica, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Parfum/ Fragrance, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopherol, Chlorella Vulgaris, Hordeum Vulgare Extract, Medicago Sativa (Alfalfa) Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Vegetable Oil, Copper Chlorohyll, Citral, Citronellol, Linalool.

Objem
200 ml