DuoLife Tělový peeling

Kód: 4400
Neohodnoceno
Značka: DuoLife
480 Kč / ks 397 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.10.2021

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cukrový Tělový peeling DuoLife Beauty Care - je pečlivě složené spojení nejlepších složek, které stimulují mikroproudění a očišťují kůži a zlepšují její absorbční vlastnosti. Použití unikátního složení Ashedo 24/7 Nutri-Form™, jehož základem jsou oleje z avokáda a bambuckého másla způsobují, že peeling ideálně hydratuje, vyživuje a zlepšuje elasticitu kůže.

Nejnovější vědecké objevy potvrzují přímý vztah mezi zdravím a sebejistotou a vzhledem s kondicí kůžeKůže je největším orgánem našeho organismu, který je spojen přímo s nervovým systémem. Vývoj vědy vedl k přelomu ve vnímání role a významu spojení mozek-kůže a ke vzniku nové větve lékařství: psychodermatologii. Kůže a mozek se vyvíjí ze stejného zárodečného listu – ektodermu, z čehož bez pochyb mohou vyplývat vzájemná působení mezi nimi.

Komplexní a holistický přístup k otázce péče o zdraví a organizmus stálo na počátku našeho hledání. Jejich efektem je zcela nová kategorie produktů, která je ideálním doplněním suplementace produktů DuoLife. Díky využití střeženého složení 24/7 Nutri-Form™, které se dokonale hodí pro každý druh pokožky a každé roční období, kosmetika DuoLife Beauty Care využívá nejnovější vědecké poznatky pro optimální výživu pokožky plynoucí přímo z přírody.

Krok 2 Peeling

Detox & Oxygenate

 
Detoxikační a oxidační cukrový tělový peeling DuoLife Beauty Care
 
Chlorofyl:
 • vykazuje silné antioxidační vlastnosti
 • napomáhá eliminaci volných radikálů
 • vykazuje detoxikační působení
 • zpomaluje procesy stárnutí organizmu
 • působí hydratačně
 • má vlastnosti zmírňující podráždění
 • podporuje regeneraci organizmu
 • napomáhá očištění organizmu od těžkých kovů

Tělový peeling DuoLife Beauty Care

 • složky stimulují proudění krve
 • složky zlepšují absorbční vlastnosti pokožky
 • očišťuje a odstraňuje mrtvé buňky pokožy
 • obsahuje hydratační a osvěžující oleje
 • zlepšuje elastičnost pokožky

 

 

Unikátní složení výtažků zelených rostlin obsažené v DuoLife Beauty Care s čisticími vlastnostmi je nejlepším detoxem pro kůži. Zelená síla peelingu plynoucí přímo z přírody postavená na cukrovém složení, v němž cukr plní peelingovou funkci.
 
Peeling DuoLife Beauty Care se perfektně kombinuje se zbývajícími produkty této řady. Jejich spojení zaručuje neopakovatelný a dlouhodobý efekt, zvýrazňující všechny hodnoty krásy. Buďte připraveni na krásu s kometikou DuoLife Beauty Care.
 
Peeling DuoLife Chlorofit Beauty Care je ideálním doplněním potravinových doplňků DuoLife Chlorofyl. Spojením výhod přípravku v tekuté formě s výjimečnými vlastnostmi peelingu se komplexně postaráte o své zdraví a správnou kondici kůže. Nechejte se překvapit vlastní krásou!

Složení: Sucrose, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Isopropyl Myristate, Silica, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Parfum/ Fragrance, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopherol, Chlorella Vulgaris, Hordeum Vulgare Extract, Medicago Sativa (Alfalfa) Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Vegetable Oil, Copper Chlorohyll, Citral, Citronellol, Linalool.

Objem:
200 ml