Schülke Desprej New 500 ml

Kód: 272
Neohodnoceno
Značka: Schülke
159 Kč / ks 131,40 Kč bez DPH
Skladem (16 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2023

Tekutý dezinfekční přípravek na bázi kombinovaného účinku alkoholů a KAS, vhodný k rychlé dezinfekci malých ploch a povrchů.
Produkt TOP výrobce. Nezapáchá po chloru.

  • Okamžitě k použití
  • Zaručuje rychlý dezinfekční efekt
  • Vhodný k dezinfekci špatně dostupných míst

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dobrá materiálová snášenlivost desprej® new je vhodný k rychlé dezinfekci malých ploch a povrchů ve zdravotnických zařízeních, kosmetických, pedikérských a tatoo salonech, fitness a wellness centrech (stoly, stolky, vozíky, kliky, dveře, pomůcky apod.). Obzvláště vhodné pro oblasti se zvýšeným infekčním rizikem. Přípravek je vhodný všude tam, kde je potřeba rychle a zároveň účinně dezinfikovat, jako např.:

  • Povrchy v blízkosti pacientů
  • Kontaktní plochy
  • Vyšetřovny
  • Operační stoly a okolní povrchy
  • Jídelní stoly a pracovní plochy  

Informace k použití desprej® new se neředí a aplikuje se koncentrovaný pomocí postřiku, případně otěru. Dbejte na rovnoměrné nanesení přípravku (rozetřít utěrkou) a nechejte jej působit po dobu expozice, přebytečné množství tekutiny otřete po uplynutí doby expozice jednorázovou utěrkou. Nevhodný na materiály citlivé na alkohol (plexisklo, akryláty, lesklé plasty).    

Složení 100 g přípravku desprej® new obsahuje následující účinné látky: 45 g Ethanol; 30 g Isopropanol; 0,025 g Didecyldimethylammonium chloride  


Zvláštní upozornění

Určeno pro profesionální trh. Nemíchejte s jinými produkty. Termoelektrické přístroje používejte až po úplném zaschnutí přípravku. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Nevdechujte aerosol. Povrchy které mají přijít do styku s potravinami je nutné po dezinfekci umýt čistou vodou. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Skladovat v uzavřených obalech, mimo zdrojů sálavého tepla, ohně, nápojů, krmiv, potravin a přímého slunečního záření. Teplota skladování: -10 až +25 °C. Přípravek není vhodný na povrchy, které narušuje alkohol (plexisklo, akryláty, lakované povrchy). Doba exspirace: 36 měsíců  

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: