Z důvodu extrémního počtu objednávek se mohou některé objednávky opozdit. Omlouváme se, děláme co je v našich silách. Vaše AD19.cz

SHAPE CODE® Slim Shake

Kód: 4433
Neohodnoceno
Značka: DuoLife
2 300 Kč / ks 2 000 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.5.2022

Obsah

750 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme Vám SHAPE CODE® Slim Shake – výjimečný výživný koktejl od firmy DuoLife, který Vám pomůže dosáhnout vysněné efekty a těšit se z té nejlepší verze sebe sama! Boj s přebytečnými kily a snaha o získání perfektní postavy nemusí znamenat náročné cvičení nebo drsnou dietu!

SHAPE CODE® Slim Shake podporuje:

kontrolu hmotnosti,

 

snížení tělesného tuku,

 

práci gastrointestinálního traktu a funkci střevní mikroflóry,

 

metabolismus lipidů a sacharidů,

 

metabolické procesy,

 

proces hubnutí a pomáhá snížit chuť k jídlu,

 

trávicí procesy,

 

udržování správné hladiny glukózy a cholesterolu v krvi,

 

pitný režim

 

procesy detoxikace těla.

 

Seznamte se jedinečnými vlastnostmi produktů SHAPE CODE®!

Dvouúčelová formule: doplněk nebo částečná náhrada denní stravy a přispívání ke ztrátě nadváhy.

 

 

Složka s klinickým výzkumem je SLENDACOR® s klinicky prokázaným účinkem, který přispívá ke ztrátě hmotnosti.

 

 

94% složení jsou PŘÍRODNÍ složky, koktejl je obohacen pouze vitamínovou a minerální směsí, všechny ostatní složky (včetně sladidel a příchutí) jsou PŘÍRODNÍ.

 

 

Obsahuje cenné mastné kyseliny se středním řetězcem (MCT) z kokosového oleje a dvě různé kompletní bílkoviny z cizrny a kvasnice s vysokým obsahem aminokyselin BCAA (valin, isoleucin a leucin).

 

 

Obsahuje až tři typy dietní vlákniny.

 

 

Je vhodný pro vegany a vegetariány (bez přísad živočišného původu); VITAMIN D3 obsažený v vitamínovém premixu je také rostlinného původu a je VEGANSKÝ.

 

 

Výrobek NEOBSAHUJE lepek, laktózu, sóju a přidaný cukr.

 

 

Výrobek NEOBSAHUJE konzervační látky, umělá barviva, umělá sladidla, umělé příchutě, umělé plniva a je BEZ GMO - suroviny použité k vývoji doplňku NEPOCHÁZEJÍ z geneticky modifikovaných rostlin.

 

 

Bohatství CHUTÍ - každý den může koktejl chutnat jinak! Ke klasickému vanilkově krémovému koktejlu můžete těsně před konzumací přidat přírodní aroma dle vašeho výběru a experimentovat! Na výběr jsou přírodní příchutě: máta, slaný karamel, jahody, borůvky a káva. Do koktejlu můžete také přidat čerstvou zeleninu nebo ovoce a smíchat před konzumací.

 

 

SHAPE CODE® Slim Shake lze připravit na bázi mléka nebo rostlinného nápoje.

 

 

SLENDACOR® - tajemství hubnutí

je synergická formule založená na třech rostlinných extraktech: oddenku kurkumy (Curcuma longa), listů curry (Murraya coenigii) a listů Moringy oleifera. Tyto rostliny jsou známé stovky let díky svým zdraví prospěšným účinkům.
SLENDACOR® má klinicky prokázaný účinek, který podporuje hubnutí. Patentovaná formule byla klinicky testována podle zlatého standardu randomizovaných, dvojitě zaslepených, placebem kontrolovaných studií.
 
Co je SLENDACOR®?
Jedná se o rostlinnou formuli s klinicky prokázanou účinností, v kombinaci s vhodnou stravou a fyzickou aktivitou. V klinických zkouškách byly použita dávka 900 mg směsi SLENDACOR® za 24 hod.
Denní dávka formule SLENDACOR® používaná v klinických studiích (900 mg) se nachází ve 2 porcích (50 g) SHAPE CODE® Slim Shake.
Jako patentovaná a klinicky testovaná složka je SELNDACOR ® ideální jak pro ženy, tak pro muže starší 18 let a podporuje proces hubnutí.
Klinické studie zahrnující SLENDACOR® Weight Management Complex byly provedeny jak u zdravých lidí s nadváhou [1], tak u lidí s obezitou [2]. Studie na 50 obézních pacientech [2] (Clinical Trial Registration no. ISRCTN37381706) ukázala, že již po 8 týdnech u jedinců, kteří používají SLENDACOR®, byl zaznamenán významný pokles v tělesné hmotnosti a BMI (body mass index) ve srovnání se skupinou, která dostávala placebo. Formule SLENDACOR® (900 mg/den) byl použita v kombinaci s dietou 2000 kcal/den a 30 minutovou fyzickou aktivitou 5 dní v týdnu. Bylo také prokázáno, že formule podporuje udržení správní hladiny glukózy v krvi; navíc je bezpečná a dobře snesitelná. V roce 2018 byla provedena další studie [1] na 140 zdravých lidech s nadváhou, trvající 16 týdnů. Pokusné osoby dostávaly 900 mg formule denně (ve dvou dávkách 450 mg) a drželi dietu se sníženým obsahem kalorií (1800 kcal/den) v kombinaci s denní 30-minutové fyzickou aktivitou (5 dní v týdnu). Studie prokázala, že formule účinně podporuje kontrolu hmotnosti. Bylo zaznamenáno statisticky významné (*p<0.0001) snížení hmotnosti, obvodu pasu a boků již od 14. dne (Obrázek 1). Po 16 týdnech (112 dnech) činila průměrná ztráta hmotnosti 5,36 kg, BMI kleslo v průměru o 2,05 a obvod pasu o 5,08 cm. Nejlepších výsledků bylo dosaženo však po 16 týdnech aplikace formule Slendacor. Bylo prokázáno, že ztráta hmotnosti je primárně spojena se snížením tělesného tuku.

Jak funguje SLENDACOR® v kombinaci se správnou stravou a fyzickou aktivitou?

Pozitivně ovlivňuje BMI.

 

Podporuje snížení tuku v pase a stehnech.

 

Podporuje hubnutí.

 

Udržování zdravé hmotnosti je náročný úkol, který vyžaduje mnoho obětí. Díky rostlinné formuli SLENDACOR® můžete tento náročný proces úspěšně podporovat. První účinky se projevují již po 14 dnech aplikace a důsledné 16týdenní používání je osvědčený způsob, jak shodit přebytečná kila a vypracovat si vysněnou siluetu.
Zhubněte 5 kg za 3,5 měsíce bez odříkání. Je to opravdu možné při min. 30minutové fyzické aktivitě a doplnění nebo částečné náhradě denní stravy SHAPE CODE ® Slim Shake.

 
Účinky použití doplňku stravy, díky obsahu přesně vybraným, základním složkám nejvyšší kvality a rostlinné složky s klinicky prokázanou účinností, mohou být viditelné již po 16 týdnech! Stačí se rozhodnout pro SHAPE CODE ® Slim Shake a zapamatovat si 4 jednoduché kroky:
KROK
správná dieta. Dieta, jejíž součástí je SHAPE CODE® Slim Shake, nepřesahuje 1800-2000 kalorií denně a je nedílnou součástí úspěchu.
 
KROK
alespoň mírná fyzická aktivita. Doporučuje se nejméně 30 minut fyzické aktivity denně;
 
KROK
správná hydratace 2 až 2,5 litru vody denně. Voda podporuje proces vyplavování toxinů z těla, podporuje práci ledvin a dodává tělu minerální látky, a také pomáhá při snižování hmotnosti, urychluje metabolismus a potlačuje pocit hladu.
 
KROK
trpělivost a vytrvalost. Jestli používáte SHAPE CODE ® Slim Shake, ohodnoťte účinky vaší diety po 16 týdnech. Nezapomeňte, že postupná ztráta hmotnosti je rozhodně užitečnější pro tělo a může přinést dlouhodobější výsledky!
 

Co odlišuje SHAPE CODE® Slim Shake?

1. SHAPE CODE ® Slim Shake je doplněk stravy, který je schopen nahradit jídlo.
2. Unikátní produkt s patentovanou složkou SLENDACOR®, s klinicky prokázaným účinkem, který podporuje hubnutí.
3. Obsahuje cenné mastné kyseliny se středním řetězcem (MCT) z kokosového oleje. Nesrovnatelné s produkty na bázi jiných olejů, včetně slunečnicového oleje.
4. Obsahuje dvě různé plné bílkoviny z cizrny a kvasnic s vysokým obsahem aminokyselin BCAA (valin, isoleucin a leucin).
 

Použití:

Přidejte jednu plnou odměrku prášku (25 g) do 250 ml vašeho oblíbeného rostlinného nápoje nebo mléka, silně protřepejte, aby se obsah nedostal na dno. Takto připravený koktejl s vanilkovou a krémovou příchutí konzumujte 1-2 krát denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není určen jako náhrada pestré stravy. Tento koktejl je určen k používání jako součást vyvážené a pestré stravy spolu s aktivním životním stylem.
Celková kalorická hodnota jedné porce (25 g) koktejlu SHAPE CODE ® Slim Shake smíchaného se 250 ml standardního:

kokosový nápoj (bez cukru) cca 135 kcal

mandlový nápoj cca 160 kcal

rýžový nápoj cca 170 kcal

mléko bez laktózy 2% cca 204 kcal

mléko 1,5% cca 209 kcal

mléka 2% cca 222 kcal

mléko 3,2% cca 249 kcal

 

Složení:

Protein z kvasinek Saccharomyces cerevisiae, protein z cizrny (Cicer arietinum), erythritol - přírodní sladidlo, mastné kyseliny se středním řetězcem (MCT) získané z kokosového oleje, pektin extrahovaný ze slupek citrusových plodů, formule obsahující vitamíny a minerály*, inulin z kořene čekanky obecné (Cichorium intybus), vláknina z akácie senegalské (Acacia senegal), přírodní vanilková příchuť, SLENDACOR® ** patentovaná, standardizovaná směs rostlinných extraktů z listů Moringy oleifera, listů Murraya koenigii a oddenky Curcuma longa, přírodní krémové aroma, extrakt z plodů garcinia mangostana, 12:1, sušené listy zeleného čaje matcha (Camellia sinensis), stevia (steviol-glykosidy) - přírodní sladidlo.

* složky vitamínové a minerální formule: vitamin A (retinyl-acetát), vitamin D rostlinného původu (cholekalciferol), vitamin E (DL-alfa-tokoferyl acetát), vitamin K2 (menachinon), vitamin C (kyselina L-askorbová), thiamin (thiamin mononitrát), riboflavin (riboflavin), niacin (nikotinamid), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), kyselina listová (L-methylfolát), vitamin B12 (kyanokobalamin), biotin (D-biotin), kyselina pantothenová (D-panthothenát vápenatý), draslík (chlorid draselný), vápník (uhličitan vápenatý), fosfor (draselné a sodné soli kyseliny ortofosforečné), hořčík (uhličitan hořečnatý), železo (fumaran železnatý), zinek (glukonát zinečnatý), měď (síran měďnatý), mangan (síran manganatý), selen (seleničitan sodný), chrom (chlorid chromitý), molybden (molybdenan sodný), jod (jodid draselný)

 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY
Počet porcí v balení: 30

         Na 25 g prášku (1 porce)         Na 50 g prášku (2 porce)         Na 100 g prášku

Energetická hodnota
               99 kcal/412 kJ                         198 kcal/824 kJ                    395kcal/1647kJ

Tuky z toho:
                  4 g                                          8 g                                      16 g

nasycené mastné kyseliny
                  3,1 g                                       6,2 g                                    12,4 g

mononenasycené mastné kyseliny
                  0,35 g                                     0,7 g                                     1,4 g

polynenasycené mastné kyseliny
                  0,6 g                                       1,2 g                                     2,4 g

Sacharidy z toho:
                  7 g                                          14 g                                      28 g

Cukry
                  0,9 g                                       1,8 g                                     3,6 g

Vláknina
                  3,55 g                                      7,1 g                                    14,2 g

Protein
                  8,6 g                                        17,2 g                                  34,4 g

Sůl
                  0,125 g                                     0,25 g                                  0,5 g

VITAMÍNY A MINERÁLY

           Na 25 g prášku (1 porce)         Na 50 g prášku (2 porce)     Na 100 g prášku
           %RWS***%                              RWS***%                            RWS***

Vitamín A
                 200 μg RE 25%400 μg               RE50%800 μg                       RE100%

Vitamín D
                 1,25 μg 25%                              2,5 μg 50%                          5 μg100%

Vitamín E
                 3 mg αTE 25%                          6 mg αTE 50                      12 mg αTE 100%

Vitamín K
                 18,8 μg 25%                             37,6 μg 50%                        75,2 μg 100%

Vitamín C
                  20 mg 25%                              40 mg 50%                          80 mg 100%

Thiamin
                  0,28 mg 25%                            0,56 mg 50%                      1,12 mg 100%

Riboflavin
                  0,35 mg 25%                            0,7 mg 50%                        1,4 mg 100%

Niacin
                  4 mg NE 25%                           8 mg NE 50%                     16 mg NE 100%

Vitamín B6
                  0,35 mg 25%                            0,7 mg 50%                        1,4 mg 100%

Kyselina listová
                  50 μg 25%                               100 μg 50%                         200 μg 100%

Vitamín B12
                  0,63 μg 25%                             1,26 μg 50%                        2,52 μg 100%

Biotin
                  12,5 μg 25%                              25 μg 50%                          50 μg 100%

Kyselina pantotenová
                  1,5 mg 25%                               3 mg 50%                           6 mg 100%

Draslík
                  370 mg 19%                              740 mg 38%                        1480 mg 76%

Chlorid
                  120 mg 15%                              240 mg 30%                         480 mg 60%

Vápník
                   212 mg 27%                             424 mg 53%                         848 mg 106%

Fosfor
                   105 mg 15%                             210 mg 30%                         420 mg 60%

Hořčík
                    95 mg 25%                             190 mg 51%                          380 mg 101%

Železo
                    4,4 mg 32%                            8,8 mg 63%                           17,6 mg 126%

Zinek
                    2,7 mg 27%                            5,4 mg 54%                           10,8 mg 108%

Měď
                    0,25 mg 25%                          0,5 mg 50%                            1 mg 100%

Mangan
                    0,5 mg 25%                            1 mg 50%                               2 mg 100%

Selen
                    13,8 μg 25%                           27,6 μg 50%                           55,2 μg 100%

Chrom
                    10 μg 25%                              20 μg 50%                              40 μg 100%

Molybden
                    12,5 μg 25%                           25 μg 50%                              50 μg 100%

Jód
                    37,5 μg 25%                           75 μg 50%                              150 μg100%

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

        Na 25 g prášku (1 porce)         Na 50 g prášku (2 porce)     Na 100 g prášku

MCT z kokosového oleje
                    2,5 g                                       5 g                                        10 g

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem BCAA
                    1,6 g                                       3,2 g                                      6,4 g

SLENDACOR® * * - patentovaná, standardizovaná směs rostlinných extraktů z Moringy oleifera, Murray koenigia a Curcumy longa
                     450 mg                                   900 mg                                  1800 mg

Z toho kurkuminoidy
                     25 mg                                     50 mg                                    100 mg

Extrakt z plodů Garcinia mangostana 12: 1
                     100 mg                                   200 mg                                   400 mg

Sušené listyzeleného čaje matcha (Camellia sinensis)
                     80 mg                                    160 mg                                    320 mg

 
***% RHP - referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého (8 400 kJ / 2 000 kcal)

** SLENDACOR® je registrovaná ochranná známka PLT Health Solutions-Laila Nutraceuticals LLC. Patent USA č. 8,541,383 a patenty v řízení. SLENDACOR® je rostlinná formule s klinicky prokázanou účinností, v kombinaci s vhodnou stravou a fyzickou aktivitou. V klinických zkouškách byly použita dávka 900 mg směsi SLENDACOR® za 24 hod. Tuto dávku obsahují dva koktejly (50 g) Shape Code Slim Shake.
 

Kontraindikace:

  • přecitlivělost na kteroukoli složku přípravku
  • nepoužívat u těhotných a kojících žen
  • nedoporučuje se pro osoby mladší 18 let
  • v případě stávajících chronických onemocnění, stejně jako v případě užívání léků, se před použitím přípravku poraďte s lékařem.
  • přípravek nesmí uživat osoby s onemocněním jater, žlučovými kameny a obstrukcí žlučových cest, selháním ledvin, poruchami krvácivosti

 

Přechovávání:

Skladujte na suchém a chladném místě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení