Sunway respirátor KN95 bílá 1 ks

Kód: 311
Neohodnoceno
Značka: Sunway
4 Kč / ks 4 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.10.2021

Ať už se potřebujete ochránit před kapénkovou infekcí, před pyly nebo před smogem, certifikovaný respirátor FFP2 je tou nejlepší volbou pro zdravotníky i běžné občany. Zachytí přes 95 % virů či bakterií. Respirátor má nízké hodnoty odporu u nádechu i výdechu, a tak vás při běžných činnostech nebude nijak omezovat. Univerzální velikost bude díky upínacímu systému a nosním svorkám sedět všem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Respirátor třídy KN95 - ekvivalent FFP2 zahraniční produkce dle výsledků testů nezávislého světového výrobce 3M. Výsledky naleznete v příloze. Doporučeno vládou a v této chvíli povoleno a osvobozeno od DPH.

V případě zájmu o respirační masky balené po jednom kuse nám prosím napište požadavek do poznámky při dokončování objednávky. Standardně zasíláme respirační masky balené po pěti nebo deseti kusech.

  • Materiál: Bavlna + netkaná látka
  • Třída ochrany: KN95 (ekvivalent FFP2)
  • Stupeň filtrace: ≥ 95%
  • Země původu: Čínská lidová republika
  • Barva: bílá

 Výsledky průzkumů: Porovnání FFP2, KN95 a N95

 Sunway respirátor je komerční název respirátorů KN95 od různých zahraničních výrobců.


Zachytí téměř vše

Neomezené dýchání

Zatímco roušky chrání pouze ostatní, respirátor před kapénkovou infekcí a viry účinně ochrání i vás. Odpor u nádechu je pouhých 79 Pa a u výdechu dokonce jen 63 Pa. Díky tomu bude nošení respirátoru pohodlné i při fyzicky náročnějších činnostech.
Neomezené dýchání

Sedí perfektně

Respirátor vyrobený z bavlny a netkané látky obsahuje polypropylenový filtr. Aby jeho používání bylo co nejvíce bezpečné a pohodlné, má nosní svorku a upínací systém z přírodní gumy. S respirátorem vždy manipulujte jen čistýma rukama a sundavejte ho pomocí popruhů.
Sedí perfektně

Doplňkové parametry

Kategorie: Respirátory
Hmotnost: 0.01 kg